Login
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 4:42
Zachód słońca: 21:17

Dzień trwa:
16 Godzin 35 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 2:24

statystyka

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

PowitanieWITAM SERDECZNIE I ZAPRASZAM NA WARSZTATY


Moce Parapsychiczne - poziom podstawowy dla początkujących 27 - 28 maja
oraz
Kundalini i Moce Parapsychiczne - Poziom zaawansowany - 10 - 11 czerwca


Tylko dla uczestników Mocy parapsychicznych I i Aktywizacja Kundalini I (27 - 28 maja jest warsztat poziomu I ) lub osob które czuja się na siłach przybyc od razu na II , ale to, po weryfikacji telefonicznej lub osobistego spotkania ze mna.
W Erze Wodnika każdy ma do czynienia w swoim życiu z niewytłumaczalnymi zjawiskami, kiedy czuje się i wie więcej niż o tym mówi konwencjonalna nauka. Zapraszam na warsztat aktywizowania mocy parapsychicznych, które każdy posiada, ale być może o tym nie wie, lub nie umie się nimi posługiwać.
W Erze Wodnika Intuicja jest tak samo ważna jak wskazania racjonalnego umysłu. Jeśli masz ochotę obudzić uśpione zdolności swojego umysłu zapraszam na warsztat podczas którego: omówię Twój horoskop pod względem posiadanych zdolności paranormalnych, poznasz cel Twojego duchowego istnienia i na co masz się nastawić, co masz rozwijać, kim jesteś? poznasz tajniki medytacji i techniki magicznego oddychania, podam sposoby jak chronić się od stresu oraz pokonać lęk. Jak siebie pokochać, jak oczyścić siebie i przestrzeń w której żyjesz na co dzień. Podczas warsztatów odbędzie się aktywizacja trzeciego oka i trening widzenia aury podczas którego zobaczysz aurę ludzkiego ciała. Nauczysz się przyciągania metali, poznasz swoją przestrzeń wewnętrzną i nawiążesz kontakt z Twoimi przewodnikami duchowymi i wyższymi energiami. Poznasz istotę świadomych snów, wychodzenia z ciała, kontaktu z niebem i gwiazdozbiorami. Rozbudzisz zdolności bioenergetyczne, aktywizujesz swoje serce i czakry. Poznasz autohipnozę i namagnetyzujesz ciało oraz otworzysz kanały przewodzące energię
Legendarna siła Kundalini r11; na pewno o niej wiesz, to wszystko jest w zasięgu Twoich możliwości. Zapraszam na warsztat podczas którego oczyszczę Twoje czakry i uruchomię Twoją energię kundalini, gdyż każdy z nas ją posiada, tylko nie jest jej świadomy.
Wiecej w zakladce warszaty


Oraz Ostatni zjazd Rocznej Szkoly Astrologii 14 - 15 maja - Astrologia porównawcza


Spotkania Sekcji Astrologii 18 maja i 15 czerwca o godz 17.00 w PTP


Serdecznie zapraszam


SESJE INDYWIDUALNE W ZAKRESIE ASTROLOGII, CZAKR, POPRZEDNICH WCIELEN ODBYWAJA SIĘ POPRZEZ SPOTKANIA OSOBISTE, TELEFON LUB ON LINE TAKZE OCZYSZCZANIE CZAKR, OTWIERANIA TRZECIEGO OKA, PODROZY W POPRZEDNIE WCIELENIA

Tel kom. 514 323003 Gardasiewicz@o2.pl Malgorzatagardasiewicz@gmail.com
Astrologia Profesjonalna

ASTROLOGIA PROFESJONALNA


Doradzam w trudnych sytuacjach z dużą skutecznością, pomagam znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodzinnych, dokonuję analizy związku partnerskiego i podaję środki zaradcze na jego uzdrowienie. Ukierunkowuję proces wychowawczy dziecka i pomagam ustalic i preferencje zawodowe. Dla pań cykl płodności Jonasa ułatwiający zajście w ciążę lub chcących dostosować się do kosmicznych wpływów. 

Prognozuję przyszłość i pomagam ominąc zyciowe zakręty. 

Pomagam w odmalezieniu życiowej drogi, analizuję osobowość i wskazuję na potencjały pozytywne jak i blokady oraz możliwości ich usunięcia.

Astrokartografia (wybór miejsca zamieszkania, wyjazdy i podróże, nauka i biznes, praca, wypoczynek, miejsca niesprzyjające)

Wyznaczanie daty ślubu, zmiany pracy, zakupu lub sprzedaży domu, założenie sprawy sądowej, wzięcia kredytu, zakupu samochodu i innych ważnych czynności.


Doradztwo w biznesie


Horoskopy dla firm i biznesu, wyznaczanie daty założenia firmy, dobór pracowników i wspólników, podejmowane ważnych decyzji, marketing, czynniki rozwojowe i hamujące rozwój, funkcjonowanie w zespole pracowników, relacje i kontakty, sposób reklamy, terminy wzięcia kredytu, otwarcia konta, zakupu maszyn i urządzeń, wejścia na rynek itp. 


Astrologia karmiczna

Astroustawienia Rodzinne pomocne z uporaniem się z obciążeniami z dzieciństwa i rodzinnymi zawirowaniami (potrzebne będą daty urodzenia - mogą być bez podania godziny - bliskiej i dalszej rodziny, także nieżyjących już przodków)

Horoskop Reinkarnacyjny czyli odczytanie poprzednich wieleń oraz cel i przeznaczenie duszy w obecnym życiu.

Astronumerologia

Nadawanie nazw dla firm i domen, analiza osobowości i odczytanie życiowej drogi (wraz z horoskopem indywidualnym), zmiana podpisu i nazwiska, wybór imion dla dziecka, wybór numerów tablic rejestracyjnych.

* spotkania osobiste (po wcześniejszym umówieniu telefonicznym)

* porady telefoniczne i przez skype (po wpłacie na konto)

Tel. 514 32 30 03, 91 433 57 75

 

 

 

 

 

 

 

KosmosO czym mówi horoskop?


Horoskop czyli inaczej kosmogram pokazuje układ planet w dniu urodzenia w określonym czasie i przestrzeni. Każdy horoskop jest niepowtarzalny. Określa potencjał energetyczny i możliwości działania na wielu płaszczyznach życia. Analizy dokonuje się na podstawie rozmieszczenia planet w znakach i domach i ich wzajemnych powiązaniach. Tranzyty czyli obecne ruchy planet oraz świateł czyli Księżyca i Słońca wyznaczają czas występowania określonych wydarzeń. Nic jednak wydarzyć się nie może, ponadto, co zostało zapisane w horoskopie urodzeniowym. Poznanie go, wystarcza w zupełności do poznania tajników przeznaczenia. Pomaga także w dokonaniu stosownych zmian i korekt. Umożliwia podjęcie pracy nad własnym rozwojem oraz przerobienia koniecznych lekcji w bieżącym życiu. Pozwala unikać pomyłek i wskazuje drogę do osiągnięcia pełni rozwoju i osiągnięcia satysfakcji. 

Horoskop porównawczy pokazuje wzajemne relacje, możliwość łagodzenia napięć, dobre strony związku, które należy wzmacniać. Taki horoskop można wykonać dla dowolnych relacji: małżeńskich, partnerskich, wychowawczych, pracowniczych, rodzinnych, przyjacielskich, biznesowych itp.  

Horoskop reinkarnacyjny

Horoskop reinkarnacyjny ma na celu odsłonięcie poprzednich wcieleń. Analiza taka ma na celu nie tylko zaspokojenie naturalnej w tym przypadku ciekawości, ale także jest przydatna w zrozumieniu obecnego życia i pojawiających się w nim tendencji, znacznie też ubogaca postrzeganie sytuacji w jakiej się znaleźliśmy.

Pokazuje główny nurt w życiu, aspiracje i dążenia duchowe i materialne, których można nie dostrzec goniąc czasem za złudnymi wartościami. Horoskop reinkarnacyjny ukazuje prawdziwe priorytety, na co powinniśmy stawiać, co rozwijać a co sobie odpuścić. Poprzednie wcielenia dopełniają obraz obecnego życia. Ludzie i miejsca, które pojawiają się teraz, już kiedyś istniały. Spotykamy dawne miłości, partnerów, dzieci, rodziców czy innych bliskich. Może być tak, że pojawi się osoba którą skrzywdziliśmy, bądź pomogliśmy w ważnej kwestii. Czasem ktoś oddal za nas życie lub nas zamordował. Różnie to bywało. Wojen też było mnóstwo.

Horoskop reinkarnacyjny jest możliwy do zrobienia przypadku podania godziny urodzenia i uprzedniego wykonania analizy horoskopu indywidualnego oraz samej chęci poznania poprzednich wcieleń i zainteresowania reinkarnacją.

Solariusz czyli co przyniesie mi los w tym roku

Horoskop stawiany corocznie na urodziny, czyli jest to monet dokładnej koniunkcji czyli połączenia Słońca tranzytowego z naszym Słońcem indywidualnym położonym w horoskopie. Wyznacza on specyficzny koloryt na dany rok, z którym koniecznie trzeba się zapoznać i jest uzupełnieniem tranzytów czyli dokładniejszym opisaniem tego co przyniesie dany rok.

Przydatne informacje

Do sporządzenia horoskopu potrzebuję dokładnych danych urodzeniowych, tj. dnia, godziny i miejsca urodzenia. W przypadku braku godziny, gdy nie można jej zdobyć, dokonuję tzw. rektyfikacji horoskopu i również dokonuję analizy. 

W przypadku horoskopów porównawczych, drugą datę można podać bez godziny urodzenia.

Pomocne mogą być fotografie z dobrze widoczną twarzą.